Zaproszenie na warsztaty

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa na warsztaty pod hasłem “Jak rozmawiać z dzieckiem o trudnej sytuacji w grupie?”. Wydarzenie odbędzie się w naszym przedszkolu w dniu 14 maja o godzinie 17:00. Warsztaty będą prowadzone przez doświadczonych pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznej, którzy podzielą się praktycznymi wskazówkami i strategiami, jak skutecznie porozumiewać się z dzieckiem w przypadku trudnych sytuacji w grupie przedszkolnej.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do zdobycia nowej wiedzy oraz wymiany doświadczeń z innymi rodzicami. Będzie to również świetna okazja do poznania sposobów, które pomogą dzieciom radzić sobie ze złożonymi sytuacjami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców do udziału w wydarzeniu.