Grupy przedszkolne

GRUPA FIOLETOWA

Grupa fioletowa, to grupa która dzielnie rozpoczyna przygodę z przedszkolem. Każdego dnia uczymy się samodzielności, współpracy w grupie oraz poszerzamy indywidualne zainteresowania dzieci. Naszym celem jest prawidłowy rozwój oraz dobre samopoczucie dzieci w oparciu o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa. Czas spędzony w przedszkolu wypełniają nam zajęcia edukacyjne, zajęcia plastyczne, wspólny śpiew, taniec i zabawa.
Wychowawcy:
Dyrektor Urszula Mirowska
Jadwiga Przestrzelska

Pomoc nauczyciela:
Jolanta Klepacka

Pomoc oddziałowa:
Agnieszka Kruszewska

Harmonogram zebrań z rodzicami:
– 14 września 2023r. godz. 16:15 – 
zebranie organizacyjne
7 lutego 2024r . godz. 16:15 – zebranie podsumowujące I semestr
22 maja 2024r. godz. 16:15 – zebranie podsumowujące II semest
Konsultacje w ramach “godziny dostępności”:
– Jadwiga Przestrzelska: każdy poniedziałek w godz. 16:00-17:00.

Rozmowy indywidualne w trzecie czwartki miesiąca lub wg potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z wychowawcą*

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

GRUPA ŻÓŁTA

Grupa żółta to dzielne, wesołe przedszkolaki! Mimo, że dopiero zaczynają swoją przygodę z przedszkolem, ciekawe są nowego miejsca i szybko integrują się ze sobą. Nie boją się nowych wyzwań. Wspólnie bawią się i uczą samodzielności, a różnorodne zajęcia plastyczne, muzyczne i taneczne sprawiają im dużo radości.

Wychowawcy:
Katarzyna Jańczak
Dominika Kołosowska

Pomoc nauczyciela:
Beata Tryler

Pomoc oddziałowa:
Justyna Jędrzejewska

Harmonogram zebrań z rodzicami:
14 września 2023r. godz. 17:15 – zebranie organizacyjne
7 lutego 2024r . godz.17:15 – zebranie podsumowujące I semestr
22 maja 2024r. godz. 17:15 – zebranie podsumowujące II semestr

Konsultacje w ramach “godziny dostępności”
– Katarzyna Jańczak: we wtorki tygodni parzystych w godz. 12:00-13:00
we wtorki tygodni nieparzystych w godz. 11:00-12:00

 

Rozmowy indywidualne w trzecie czwartki miesiąca lub wg potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z wychowawcą*

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

GRUPA ZIELONA

Grupa zielona to dzielne, wesołe i ciekawe świata czterolatki, które kontynuują przygodę z przedszkolem. Podczas pobytu w przedszkolu uczymy się samodzielności, współpracy w grupie, a także podtrzymujemy grupowe przyjaźnie. Tańce, śpiew i twórczość artystyczna są obecne w każdym naszym dniu. Bardzo lubimy wesołe zabawy w kącikach tematycznych, twórcze działania rozwijające nasze zainteresowania i pobyt na świeżym powietrzu, dlatego zawsze chętnie wychodzimy do ogrodu przedszkolnego lub na spacer. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki, a po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej, bajek oraz także opowiadań czytanych przez nasze Panie.

Wychowawcy:
Aleksandra Bączek
Monika Janus

Pomoc oddziałowa:
Adrianna Beszczyńska

Harmonogram zebrań z rodzicami:
14 września 2023 godz. 16.45 – zebranie organizacyjne,
8 lutego 2024 godz. 16:45 – zebranie podsumowujące I semestr,
23 maja 2024 godz. 16:45 – zebranie podsumowujące II semestr.

Konsultacje w ramach “godziny dostępności”
– Aleksandra Bączek: w poniedziałki tygodni parzystych w godz. 13:00 – 14:00
w poniedziałki tygodni nieparzystych w godz. 10:00-11:00
– Monika Janus: każdą środę w godz. 12:00-13:00

Rozmowy indywidualne w trzecie czwartki miesiąca lub wg potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z wychowawcą*

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

GRUPA CZERWONA

Jesteśmy grupą wesołych 4- latków. Grupa liczy 25 dzieci, wśród których jest 13 dziewczynek i 12chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Wychowankowie bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Z chęcią uczą się nowych aktywności proponowanych przez nauczycielki. Przepadają za zabawami ruchowymi, dydaktycznymi i tematycznymi w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi i dodatkowymi oraz spacerami, co sprawia, że uśmiech nieustannie jest na dziecięcych twarzach.

Wychowawcy:
Magdalena Jóźwik
Wiesława Rzewnicka

Pomoc oddziałowa:
Monika Mastalerz

Harmonogram zebrań z rodzicami:
– 14 września 2023r. godz. 17:30
– zebranie organizacyjne,
– 13 lutego 2024r. godz. 17:30 – zebranie podsumowujące I semestr,
– 21 maja 2024r. godz. 17:30 – zebranie podsumowujące II semestr.

Konsultacje w ramach “godziny dostępności”:
– Magdalena Jóźwik: każdy wtorek w godz. 12:00-13:00
– Wiesława Rzewnicka

Rozmowy indywidualne w trzecie czwartki miesiąca (po wcześniejszym umówieniu się) lub według potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z wychowawcą*

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

GRUPA POMARAŃCZOWA

Grupa pomarańczowa to pięciolatki. Grupa liczy 25 dzieci, w tym 13 dziewczynek i 12 chłopców. Wszystkie dzieci czują się ze sobą dobrze. Są radosne, pełne energii i różnych pomysłów. Chętnie rysują, tańczą i śpiewają. Lubią również zabawy w ogrodzie przedszkolnym, gdzie mogą zaspakajać swoje potrzeby ruchowe doskonaląc swoją sprawność ruchową, przebywając jednocześnie w pięknym otoczeniu przyrodniczym.

Wychowawca:
Danuta Przygoda

Pomoc oddziałowa:
Anna Tańska

Harmonogram zebrań z rodzicami:
– 13 września 2023r. – godz. 16:30
– zebranie organizacyjne
– 1 lutego 2023r. – godz. 16:30 – zebranie podsumowujące I semestr
– 23 maja 2023r. godz. 16:30 – zebranie podsumowujące II semestr

Konsultacje w ramach “godziny dostępności”
– Danuta Przygoda: każda środa w godz. 16:00-17:00

Rozmowy indywidualne: trzeci czwartek miesiąca lub wg potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z wychowawcą.*

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

GRUPA NIEBIESKA

Grupa “niebieska” liczy 25 dzieci, wśród których jest 9 dziewczynek i 16 chłopców w wieku 5 i 6 lat. Nowo przybyłe dzieci bardzo dobrze odnalazły się wśród nowych kolegów i koleżanek. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno podczas zabaw, jak i zajęć dydaktycznych. Wszyscy bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane w sali przedszkolnej i na placu zabaw. Do ulubionych należą również zabawy rytmiczne, taneczne przy muzyce. Dzieci chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz wyjściem do ogrodu, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci poszerzają wiedzę , rozwijają swoje zainteresowania. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie – przygotowanie do nauki czytania i pisania oraz osiągnięcia dojrzałości szkolnej i podjęcia nauki w szkole. Poznają litery, cyfry , znaki matematyczne i literopodobne. Stawiają pierwsze kroki w nauce czytania i pisania. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu jest dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

Wychowawcy:
Klaudia Cirov
Agnieszka Pawłowska

Pomoc oddziałowa:
Dorota Karkocha

Harmonogram zebrań z rodzicami:
– 13 września 2023r. – godz. 16.45 – 
zebranie organizacyjne
7 lutego 2024r. – godz. 16:45 – zebranie podsumowujące I semestr
22 maja 2024r. – godz. 16:45 – zebranie podsumowujące II semestr

Konsultacje w ramach “godziny dostępności”:
– Klaudia Cirov: każdy czwartek w godz. 11.40-12.40
– Agnieszka Pawłowska: każdy poniedziałek w godz. 13:30-14:30

Rozmowy indywidualne: trzeci czwartek miesiąca lub wg potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z wychowawcą.*

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

GRUPA TURKUSOWA

Witamy w grupie Turkusowej!
Jesteśmy grupą 5 i 6 latków gotową do poznawania świata, doskonale się przy tym bawiąc. Każdego dnia uczymy się wielu ciekawych rzeczy, które nie tylko wzbogacają naszą wiedzę, ale również sprawiają nam wiele radości. Staramy się być mili i koleżeńscy, tak abyśmy mogli rozwijać się w serdecznej atmosferze. Chętnie bawimy się w naszej sali, budujemy domy, wieże z klocków. Zawsze sobie pomagamy, bo najważniejsze jest to, aby być dobrym człowiekiem, jak powtarzają nasze panie. Jesteśmy super zgranym zespołem.

Wychowawcy:
Paulina Frączyk
Magdalena Zając

Pomoc oddziałowa:
Urszula Sztanke

Harmonogram zebrań z rodzicami:
14 września 2023r. godz. 16:30 – zebranie organizacyjne,
01 lutego 2024r. godz. 16:30 – zebranie podsumowujące I semestr,
23 maja 2024r. godz. 16:30 – zebranie podsumowujące II semestr.

Konsultacje w ramach “godziny dostępności”:
– Paulina Frączyk : każdy wtorek w godz. 11:30-12:30
– Magdalena Zając: każdy czwartek w godz. 12:00 – 13:00

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

GRUPA SREBRNA

Cześć tu GRUPA SREBRNA!!! Jesteśmy radosnymi sześciolatkami, które w przyszłym roku rozpoczną naukę w szkole! Nasza grupa liczy 25 przedszkolaków i jak przystało na “zerówkowiczów”, chcemy stanowić przykład dla młodszych przedszkolaków. Jesteśmy samodzielni, koleżeńscy, kulturalni (a przynajmniej się staramy 😉). Miło i aktywnie spędzamy czas w naszej nowej sali, ale najbardziej lubimy przebywać w ogrodzie, gdzie możemy rozładować pokłady naszej energii. Uwielbiamy się bawić i eksperymentować, ciekawi nas otaczająca przyroda, którą mamy okazję obserwować podczas spacerów. Ponieważ chcemy dobrze przygotować się do szkoły, dlatego dużo czasu poświęcamy na wykonywanie różnorodnych zadań: plastycznych, technicznych, konstrukcyjnych, muzycznych czy ruchowych. Z wielkim entuzjazmem wkraczamy do świata liter i liczb. U nas nikt się nie nudzi i nie marudzi. Kreatywność, twórczość, głowa pełna pomysłów to nasza wspólna dewiza.

Wychowawcy:

Paulina Wróbel
Magdalena Gałązka

Pomoc oddziałowa:

Magdalena Jasiukowicz-Mażewska

Harmonogram zebrań z rodzicami:
13 września 2023r. godz. 16.45 – zebranie organizacyjne
– 31 stycznia 2024 r. godz. 16.45– zebranie podsumowujące I semestr;
– 20 maja 2024 r. godz. 16.45– zebranie podsumowujące II semestr.

Konsultacje w ramach “godziny dostępności”:-
– Magdalena Gałązka: każdy czwartek w godz. 13:00-14:00,
– Paulina Wróbel: każdy czwartek w godz. 16:30-17:30.

Rozmowy indywidualne w trzecie czwartki miesiąca lub wg potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z wychowawcą*

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

RAMOWY ROZKŁAD DNIA

ROZMIAR CZCIONKI
Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Ok