Grupy przedszkolne

GRUPA FIOLETOWA

Grupa fioletowa to grupa mieszana – 23 dzieci trzyletnich i 3 czterolatków. Nasz grupa lubi się ze sobą integrować, nawiązywać nowe znajomości i podejmować wspólne zabawy w grupie. Jesteśmy ciągle na etapie wzajemnego poznawania. Wspólnie odkrywamy atrakcje na przedszkolnym placu zabaw oraz zaspokajamy naszą sferę poznawczą. Bardzo chętnie uczestniczymy w zajęciach rytmiki.

Wychowawcy:
Dyrektor Urszula Mirowska
Wiesława Rzewnicka

Pomoc nauczyciela:
Jolanta Klepacka

Pomoc oddziałowa:
Justyna Jędrzejewska

Harmonogram zebrań z rodzicami:
– 8 września 2022r. godz. 16:15 – zebranie organizacyjne,
– 9 lutego 2023r. godz. 16:15 – zebranie podsumowujące I semestr,
– 16 maja 2023r. godz. 16:15 – zebranie podsumowujące II semestr.
Konsultacje w ramach “godziny dostępności”:
– Wiesława Rzewnicka: każda środa w godz. 16:00 – 17:00
– Marta Herkner: każdy czwartek w godz. 13:00 – 14:00

Rozmowy indywidualne w trzecie czwartki miesiąca lub wg potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z wychowawcą*

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

GRUPA ŻÓŁTA

Grupa żółta to dzielne, wesołe i ciekawe świata trzylatki, które rozpoczynają przygodę z przedszkolem. Podczas pobytu w przedszkolu uczymy się samodzielności, współpracy w grupie, a także zawieramy nowe znajomości. Tańce i śpiew również będą obecne w każdym dniu przedszkolaka. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych, a także twórcze działania rozwijające dziecięce zainteresowania. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

Wychowawcy:
Aleksandra Bączek
Monika Janus

Pomoc nauczyciela:
Beata Tryler

Pomoc oddziałowa:
Adrianna Grubba

Harmonogram zebrań z rodzicami:
– 8 września 2022r. godz. 17:00 – zebranie organizacyjne
– 9 lutego 2023r. godz. 16:45 – zebranie podsumowujące I semestr,
– 18 maja 2023r. godz. 16:45 – zebranie podsumowujące II semestr.

Konsultacje w ramach “godziny dostępności”:
– Aleksandra Bączek: każdy czwartek w godz. 12:00 – 13:00
– Monika Janus: każdy poniedziałek w godz. 11:00 – 12:00

Rozmowy indywidualne w trzecie czwartki miesiąca lub wg potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z wychowawcą*

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

GRUPA ZIELONA

Jesteśmy grupą 4-latków, których charakteryzuje śmiałość, wigor i duża ciekawość świata. Lubimy wspólnie się bawić, mamy bogatą wyobraźnię i zadajemy naszym Paniom nieskończoną liczbę pytań. Uwielbiamy tańczyć i śpiewać, więc z chęcią uczymy się nowych piosenek. Przyjemność sprawiają nam prace plastyczne. Każdego dnia poznajemy się coraz lepiej i nawiązujemy przyjaźnie, które być może przetrwają lata. Radość sprawia nam również pobyt na świeżym powietrzu, dlatego zawsze chętnie wychodzimy do ogrodu przedszkolnego lub na spacer. Zawsze staramy się dbać o porządek w naszej sali, w której miło nam przebywać. Po obiedzie leżakujemy, słuchając muzyki relaksacyjnej lub opowiadań, czytanych przez naszą Panią.

Wychowawcy:
Urszula Krawiec
Danuta Przygoda

Pomoc oddziałowa:
Ewa Smolak

Harmonogram zebrań z rodzicami:
– 8 września 2022r. godz. 16:45  – zebranie organizacyjne,
– 2 lutego 2023r. godz. 16:45 – zebranie podsumowujące I semestr,
– 30 maja 2023r. godz. 16:45 – zebranie podsumowujące II semestr

Konsultacje w ramach “godziny dostępności”:
– Urszula Krawiec: każda środa w godz. 12:00 – 13:00
– Danuta Przygoda: w każdy poniedziałek w godz. 10:30-11:30

Rozmowy indywidualne w trzecie czwartki miesiąca (po wcześniejszym umówieniu się) lub według potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z wychowawcą*

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

GRUPA CZERWONA

Hej! To my, 5-latki z grupy czerwonej. Wszystkich serdecznie witamy i każdego do siebie zapraszamy! Jesteśmy otwarci i przyjaźni. W naszej sali jest ciągły ruch i gwar – nie lubimy nudy. Uwielbiamy się śmiać. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Lubimy rozmawiać z naszymi Paniami i zadawać im mnóstwo pytań. Podczas zajęć staramy się  poznać wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się liczyć, pisać, tańczyć, śpiewać i rysować. Dużo czasu spędzamy też na wspólnej zabawie. Wśród nas jest przewaga chłopców, którzy najwięcej czasu spędzają tworząc budowle z klocków lub urządzając wyścigi samochodowe. Dziewczynki najczęściej można zobaczyć w kąciku kuchennym lub w kąciku urody, gdzie robią sobie wymyślne fryzury.

Wychowawcy:
Agnieszka Pawłowska
Klaudia Cirov

Pomoc oddziałowa:
Dorota Karchocha

Harmonogram zebrań z rodzicami:
– 8 września 2022r. godz. 17:45 – zebranie organizacyjne,
– 7 lutego 2023r. godz. 17:45 – zebranie podsumowujące I semestr,
– 24 maja 2023r. godz. 17:45 – zebranie podsumowujące II semestr.

Konsultacje w ramach “godziny dostępności” :
– Agnieszka Pawłowska: każdy poniedziałek w godz. 11:00-12:00
– Klaudia Cirov: każdy czwartek w godz. 13:00 – 14:00

Rozmowy indywidualne w trzecie czwartki miesiąca (po wcześniejszym umówieniu się) lub według potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z wychowawcą*

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

GRUPA POMARAŃCZOWA

Witamy w grupie pomarańczowej!
Jesteśmy grupą 4 i 5 latków gotową do poznawania świata, doskonale się przy tym bawiąc. Każdego dnia uczymy się wielu ciekawych rzeczy, które nie tylko wzbogacają naszą wiedzę, ale również sprawiają nam wiele radości. Staramy się być mili i koleżeńscy, tak abyśmy mogli rozwijać się w serdecznej atmosferze. Uwielbiamy bawić się w ogrodzie przedszkolnym lub spacerować w pobliskiej okolicy, pogoda nam nie straszna, wietrzyk, mróz czy mała mżawka to dla zucha przygód dawka!

Wychowawca:
Magdalena Zając
Paulina Frączyk

Pomoc oddziałowa:
Katarzyna Niewiadomska

Harmonogram zebrań z rodzicami:
– 07 września 2022r. godz.16:45 – zebranie organizacyjne,
– 02 lutego 2023r. godz.16:45 – zebranie podsumowujące I semestr,
– 31 maja 2023r.  godz. 16:45 – zebranie podsumowujące II semestr.

Rozmowy indywidualne w trzecie czwartki miesiąca lub wg potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z wychowawcą*

Konsultacje w ramach “godziny dostępności”:
–Paulina Frączyk : każdy wtorek w godz. 13:30-14:30
– Magdalena Zając: każda środa w godz. 11:00 – 12:00

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

GRUPA NIEBIESKA

Cześć! Jesteśmy grupą dzieci 5 letnich. Nasza przygoda z przedszkolem trwa już trzeci rok. Zdążyliśmy przez ten czas wiele się nauczyć i nawiązać przyjaźnie, jesteśmy koleżeńscy i otwarci, więc miło spędzamy czas w naszej niebieskiej sali. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawa w ogrodzie przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady niespożytej energii. Chętnie uczymy się wierszy i piosenek, uwielbiamy występować dla naszych bliskich na scenie jak prawdziwi aktorzy. Ze smakiem zjadamy pyszne potrawy z przedszkolnego menu, czasem ucinając sobie przy tym pogawędkę przy stole.
W naszej grupie i z naszymi paniami nie ma mowy o nudzie!

Nauczyciel prowadzący: Paulina Wróbel
Nauczyciel wspierający: Magdalena Zając

Pomoc oddziałowa:
Magdalena Jasiukowicz-Mażewska

Harmonogram zebrań z rodzicami:
– 7 września 2022r. godz. 17:30 – zebranie organizacyjne,
– 8 lutego 2023r. godz. 16:45 – zebranie podsumowujące I semestr.
– 31 maja 2023r. godz. 17:30 – zebranie podsumowujące II semestr.

Konsultacje w ramach “godziny dostępności”:
Paulina Wróbel: w każdy czwartek w godz. 16:30-17:30
Sylwia Lorenc: w każdy czwartek w godz. 15:00-16:00

Rozmowy indywidualne: trzeci czwartek miesiąca lub wg potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z wychowawcą.*

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

GRUPA TURKUSOWA

Jesteśmy grupą dzieci 5-6 letnich. W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych. Jesteśmy ciekawi  świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Uczymy się też samodzielności w działaniu. Kreatywność, twórczość, głowa pełna pomysłów to nasza wspólna dewiza. Uwielbiamy spędzać czas na świeżym powietrzu, zwłaszcza w ogrodzie przedszkolnym. Po ciężkiej pracy relaksujemy się i odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej.

Wychowawca:
Magdalena Gałązka

Harmonogram zebrań z rodzicami:

– 7 września 2022r. godzina 16:15 (środa) – zebranie organizacyjne,
– 7 luty 2023 r. godzina 16:30 (wtorek) – zebranie podsumowujące I semestr,
– 30 maj 2023r. godzina 16:30 (wtorek) – zebranie podsumowujące II semestr.

Konsultacje w ramach “godziny dostępności”:

Magdalena Gałązka – w każdy czwartek w godz. 13:30-14:30

Katarzyna Siennicka – w każdy piątek w godz. 8:00 – 9:00

Rozmowy indywidualne w trzecie czwartki miesiąca (po wcześniejszym umówieniu się) lub według potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z wychowawcą*

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

GRUPA SREBRNA

Stanowimy grupę dzieci w wieku pięciu i sześciu lat. Jesteśmy zainteresowani przyrodą, którą każdego dnia obserwujemy na naszym placu w trakcie wspólnych spacerów, zabaw i eksperymentów. Dużo czasu poświęcamy wykonywaniu różnych ciekawych zadań: plastycznych, technicznych, muzycznych i ruchowych, a
co najważniejsze – uczymy się pisać, czytać i liczyć. Dobrze wiemy, że umiejętności te już niedługo się nam przydadzą.  W naszym przedszkolu każdego dnia czujemy się swobodnie i przede wszystkim bezpiecznie.
Naszą dewizą jest kreatywność, twórczość i głowa pełna pomysłów. Jesteśmy radośni, weseli i ciekawi otaczającego nas świata. Głównym celem naszej pracy jest edukacja i rozwój.

Wychowawca:
Katarzyna Jańczak
Jadwiga Przestrzelska

Pomoc oddziałowa:
Agnieszka Kruszewska

Harmonogram zebrań z rodzicami:
– 7 września 2022r. godzina 16.45– zebranie organizacyjne,
– 9 lutego 2023r. godzina 16:30 – zebranie podsumowujące I semestr,
– 31 maja 2023r. godzina 16:30 – zebranie podsumowujące II.

Konsultacje w ramach “godziny dostępności” – każdy czwartek w godz. 13:00-14:00

Rozmowy indywidualne w trzecie czwartki miesiąca lub wg potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z wychowawcą*

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

RAMOWY ROZKŁAD DNIA

ROZMIAR CZCIONKI
Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Ok