Dyżur wakacyjny 2023

Szanowni Państwo!

Informujemy, iż zwroty za dyżur wakacyjny (po uprzednio złożonym podaniu) dokonywane będą po 15 września.

Szanowni Państwo!

Informujemy, iż w tym roku w Przedszkolu nr 340 “Kasztanowego Ludka” dyżur wakacyjny zaplanowany jest na
III turnus, tj. w dniach od 14 sierpnia do 31 sierpnia.

Poniżej zamieszczamy link do strony, na której znajdziecie Państwo terminy dyżurów wakacyjnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę, harmonogram oraz zasady zapisów:

https://edukacja.um.warszawa.pl/przedszkola-dyzury-wakacyjne

Zgodnie z przepisami przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący przedszkole, na wspólny wniosek dyrektora przedszkola i rady przedszkola lub rady rodziców.

W lipcu i sierpniu 2023 r. przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych organizować będą opiekę przez 3 tygodnie. Na pozostałe 6 tygodni będzie można zapisać dziecko do innego przedszkola/szkoły.

Zapisy na dyżur wakacyjny rozpoczną się w kwietniu br. i będą prowadzone przy pomocy elektronicznego systemu zapisów. Więcej informacji o terminach i zasadach zapisów opublikujemy w lutym br.

Opłaty za dyżur

Potwierdzeniem korzystania z miejsca w przedszkolu/oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało zakwalifikowane na dyżur wakacyjny jest wniesienie opłaty w ciągu 14 dni tj. od 10 maja do 24 maja.

Kwota do wpłaty za pobyt w naszej placówce za III turnus dyżuru wakacyjnego (14.08.2023 – 31.08.2023)

13 dni x 15,00 zł = 195,00 zł

Należność za dyżur (w naszym przedszkolu) należy po zakwalifikowaniu się dziecka wpłacić na poniższe konto tytułem:

(nazwisko i imię dziecka) – dyżur wakacyjny 2023 r.

Wpłaty prosimy dokonywać na numer konta bankowego:

77 1030 1508 0000 0005 5021 6051

ROZMIAR CZCIONKI
Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Ok