Poranek edukacyjny z okazji Dnia Sportu

Dnia 5 kwietnia 2024 roku nasze przedszkole zatętniło energią i radością sportowych emocji, gdy obchodziliśmy wyjątkowy dzień – Dzień Sportu! Był to czas, w którym dzieci miały okazję zgłębić tajniki sportu, odkryć różnorodne dyscypliny oraz poznać historię tego istotnego dnia.

W trakcie zajęć dzieci miały okazję poznać różnorodne dyscypliny sportowe – od piłki nożnej po skoki narciarskie. Były to nie tylko informacje teoretyczne, ale także praktyczne ćwiczenia, które pozwoliły dzieciom poczuć radość ruchu.

Uwieńczeniem poranku edukacyjnego była wizyta rodziców Eryka z grupy czerwonej, którzy podzielili się z dziećmi swoją największą pasją – zamiłowaniem do sportu. Nasi goście przynieśli ze sobą inspirujące filmiki ze swoich treningów, a także medale i puchary, które zdobyli na różnego rodzaju zawodach.

Ich zaangażowanie i chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami z naszymi dziećmi były nieocenione.

Bardzo dziękujemy rodzicom Eryka za ich zaangażowanie i włączanie się w życie przedszkola. Ich obecność sprawiła, że Dzień Sportu był niezapomnianym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków!

Dziękujemy również wszystkim dzieciom i nauczycielom za udział w obchodach Dnia Sportu oraz za promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej!