PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

29 października był bardzo ważnym dniem dla najmłodszych Kasztanowych Ludków. Tego dnia odbyło się PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. W trakcie uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz recytatorskie, dając dowód na to jak dużo już potrafią. Po części artystycznej nastąpiło ślubowanie dzieci, a następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka. Na pamiątkę wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom, książki oraz koszulkę z logo naszego przedszkola. Na tym nie zakończyło się świętowanie przedszkolaków, po uroczystości przyszedł czas na wspólne zabawy pełne radości i śmiechu.
Z powodu panującej pandemii niestety rodzice nie mogli osobiście uczestniczyć w tym ważnym dla swoich pociech dniu, ale  mieli okazję obejrzeć film i zdjęcia z tego wydarzenia przesłane za pośrednictwem poczty elektronicznej.