“Palma to tradycja” – wystawa palm wielkanocnych

W tym tygodniu w naszym przedszkolu miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – przygotowania do wystawy palm wielkanocnych! Wszystkie grupy dzieci włączyły się w tworzenie tych pięknych symboli Wielkanocy pod hasłem “Palma to tradycja”. Co najciekawsze, palmy zostały wykonane w różnych formach, aby podkreślić różnorodność naszych tradycji oraz docenić ekologiczne podejście do sztuki tworzenia.

Nasi młodzi artyści, przy czynnej pomocy wychowawców grup, wykorzystali różnorodne techniki i materiały, by stworzyć swoje wyjątkowe palmy. Niektóre z nich ozdobione zostały kolorowymi wstążkami i ręcznie wykonanymi kwiatami, inne zaś wykorzystały naturalne elementy takie jak gałązki, liście czy kwiaty, tworząc piękne, ekologiczne dzieła.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na wystawę palm, która znajduje się przed głównym wejściem do przedszkola. Przyjdźcie, abyśmy mogli wspólnie cieszyć się pięknem tradycji, doceniać wysiłek i talent naszych dzieci oraz spędzić miłe chwile w gronie społeczności przedszkolnej. Niech ta wystawa będzie nie tylko okazją do podziwiania sztuki naszych dzieci, ale także do budowania więzi opartych na tradycji.

Zapraszamy serdecznie!