“Jesteśmy Polką i Polakiem” – konkurs

Dnia 8 listopada 2023r. przedstawiciele grup zielonej i niebieskiej wzięli udział w konkursie wokalno-recytatorskim pod hasłem “Jesteśmy Polką i Polakiem”, który odbył się w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 „Kota Filemona”. Celem konkursu było między innymi kształtowanie postaw szacunku wobec ojczyzny oraz rozwijanie pasji wokalnych i recytatorskich dzieci oraz umożliwienie im prezentacji tych umiejętności.

Odważnym uczestnikom – Basi i Stasiowi z grupy zielonej oraz Ninie i Darkowi z grupy niebieskiej, a także ich wychowawczyniom Pani Aleksandrze Bączek oraz Pani Agnieszce Pawłowskiej – serdecznie gratulujemy!