AKCJA #ZDROWOROSNĄ W GRUPIE NIEBIESKIEJ

Dnia 24.05.2023r. dzieci z grupy niebieskiej wzięły udział w realizacji akcji organizowanej przez W.Legutko pod hasłem #ZDROWOROSNA.

Podczas przygotowanych zajęć przedszkolaki odkrywały tajniki uprawy roślin łącząc praktykę z zabawą, wiedzę merytoryczną z ciekawostkami oraz współpracą. Dzieci dowiedziały się, jak uprawiać różne rośliny, jak wygląda cykl ich życia, dlaczego samemu warto uprawiać rośliny, a na koniec wszyscy mieli możliwość zasadzenia własnego kopru ogrodowego.

Zasadzone nasionka w opisanych imiennie doniczkach przenieśliśmy do sali grupy niebieskiej, aby móc codziennie doglądać postępów, pielęgnować i obserwować jak… zdrowo rosną! 🙂