“Grać każdy może” – finał konkursu bielańskiego

„Grać każdy może” to dzielnicowy konkurs muzyczny, w którym wzięło udział troje dzieci z grupy niebieskiej. Celem konkursu jest między innymi kształtowanie wrażliwości muzycznej poprzez inne niż śpiew odtwarzanie muzyki. Organizatorami konkursu były Bielańskie przedszkola, a współorganizatorem – Burmistrz Dzielnicy Bielany. Mali artyści, pod okiem wychowawczyni Pani Agnieszki Pawłowskiej, zagrali na nietypowych instrumentach, plastikowych kubeczkach. Wytrwałość oraz zaangażowanie przedszkolaków podczas prób zaowocowały zajęciem trzeciego miejsca, a za swój występ otrzymali statuetkę muzyczną, dyplomy oraz wspaniałe upominki.
Serdecznie gratulujemy laureatom zdobytej nagrody oraz życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu talentów.