Święto Odzyskania Niepodległości

9 listopada w naszym Przedszkolu nr 340 obchodziliśmy Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. W tym dniu wszystkie grupy, ubrane w kolory barw narodowych zebrały się, aby świętować ten uroczysty dla nas- Polaków dzień. Dzieci zaprezentowały występy artystyczne o charakterze patriotycznym. O godzinie 11:11 wszystkie dzieci oraz pracownicy  przedszkola wspólnie odśpiewali Hymn Polski. Na zakończenie uroczystości odbył się pochód pobliskimi uliczkami Chomiczówki, podczas którego Kasztanowe Ludki śpiewały piosenki patriotyczne oraz machały do przechodniów flagami i biało- czerwonymi balonami.