POLICJANT W GRUPIE TURKUSOWEJ

W marcu do grupy turkusowej zawitał pewien niespodziewany gość. Okazało się że jeden
z rodziców pracuje w zawodzie Policjanta i postanowił trochę opowiedzieć nam o swojej pracy. Podczas zajęć dowiedzieliśmy się co to jest wariograf, mieliśmy okazję zobaczyć gadżety których policjanci używają w swojej pracy, oraz mogliśmy nawet się w nie przebrać i ich użyć. Nie zabrakło również czasu na naukę numerów alarmowych, czy też na naukę odpowiedniej pozycji podczas ataku agresywnego psa, jak bezpiecznie się przed nim uchronić. Na koniec każdy z nas wykonał kilka kart pracy aby utrwalić swoją wiedzę z zakresu zawodu Policjanta.
Z niecierpliwością czekamy aż odwiedzą nas inni rodzice

ROZMIAR CZCIONKI
Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Ok