MARZYCIELSKA POCZTA

Koniec stycznia w „Kasztanowym Ludku” przybrał w tym roku wyjątkowy charakter. Wszystkie dzieci wzięły udział w wielkiej akcji- „Marzycielska poczta”, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do chorych dzieci z całej Polski. Każda grupa wybrała jedno dziecko, dla którego przygotowała niespodziankę. Zanim jednak dzieci to zrobiły, najpierw zapoznały się  z historią chorego dziecka. Dzięki temu dowiedziały się nie tylko z jaką chorobą walczy, ale także czym się interesuje, co lubi robić i jakie ma marzenia. To była dla naszych przedszkolaków niesamowita lekcja empatii oraz bezinteresownego niesienia pomocy.