Dyżur wakacyjny 2018 2019

DYŻUR WAKACYJNY 2018 2019

SZANOWNI PAŃSTWO,

1. ŻEBY DOSTAĆ SIĘ DO NASZEGO PRZEDSZKOLA NALEŻY SKORZYSTAĆ Z WIDEODOMOFONU. LISTA NUMERÓW DO GRUP DOSTĘPNA JEST PRZY FURTCE ORAZ DRZWIACH WEJŚCIOWYCH.  W PORANKU PIERWSZEGO DNIA POBYTU PAŃSTWA DZIECKA W NASZEJ PLACÓWCE PROSIMY O ŁĄCZENIE SIĘ Z GRUPĄ ŻÓŁTĄ. W NASTĘPNYCH DNIACH W GODZINACH 6.45-7.30 PROSIMY O ŁĄCZENIE SIĘ  GRUPĄ ŻÓŁTĄ. W PÓŹNIEJSZYCH GODZINACH ODPOWIEDNIO Z GRUPAMI, W KTÓRYCH PRZEBYWAĆ BĘDZIE PAŃSTWA DZIECKO. (LISTY  I GODZINY PRACY GRUP WYWIESZONE BĘDĄ NA TABLICY OGŁOSZEŃ PRZY WEJŚCIU DO PRZEDSZKOLA).
  2. JEŚLI DZIECKO PODCZAS DYŻURU WAKACYJNEGO BĘDĄ ODBIERAĆ INNE OSOBY POZA RODZICAMI /OPIEKUNAMI PRAWNYMI, BARDZO PROSIMY O POBRANIE ZE STRONY PRZEDSZKOLA DRUKU UPOWAŻNIENIA DO ODBIORU DZIECKA(ZAKŁADKA -DOKUMENTY), A NASTĘPNIE DOSTARCZENIE JEGO WYPEŁNIONEGO DO WYCHOWAWCY GRUPY.
  3. INFORMUJEMY,ŻE PRZEZ PIERWSZE DNI POBYTU DZIECKA W PRZEDSZKOLU NAUCZYCIEL MOŻE POPROSIĆ O OKAZANIE DOKUMENTU TOŻSAMOŚCI  PODCZAS ODBIORU DZIECKA NAWET RODZICA/PRAWNEGO OPIEKUNA. BARDZO PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ. BEZPIECZEŃSTWO DZIECI JEST NAJWAŻNIEJSZE!
  4. PROSIMY O WYPOSAŻENIE DZIECI W PODPISANY WOREK Z KAPCIAMI ORAZ UBRANIAMI NA ZMIANĘ ( W RAZIE POTRZEBY).
  5. DZIECI MALUCHOWE BĘDĄ LEŻAKOWAĆ PO OBIEDZIE (W OKRESIE WAKACJI NIE PRZEBIERAMY SIĘ W PIŻAMY). MOŻNA PRZYNIEŚĆ  PODPISANĄ PODUSZECZKĘ.
Zapisy na dyżury wakacyjne w M.st.Warszawa odbywają się za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacji na dyżur letni, który dla rodziców zostanie uruchomiony 19 marca 2019r. o godz. 9.00  pod adresem:  https://warszawa-dyzury.pzo.edu.pl
Na stronach Biura Edukacji zostały opublikowane zasady dotyczące organizacji dyżurów wakacyjnych w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych M.st.Warszawy w 2019r. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z zasadami, harmonogramem i wykazem dyżurujących przedszkoli, które znajdują się w załączniku oraz na stronie Biura Edukacji (link poniżej) i postępowanie zgodnie z wytycznymi.
Jednocześnie informujemy, że zgodnie z wykazem  dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu zaplanowano w terminie 1 – 12 lipca 2019r.
Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur jest wniesienie opłaty za żywienie w terminie 14 dni od dnia opublikowania informacji o zakwalifikowaniu, w wysokości i na rachunek wskazany przez dyrektora przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane.
KONTO ŻYWNOŚCIOWE PRZEDSZKOLA NR 340 „KASZTANOWEGO LUDKA”
Dzienna stawka za żywienie wynosi 10 zł.