Dyżur wakacyjny 2018 2019

DYŻUR WAKACYJNY 2018 2019

Zapisy na dyżury wakacyjne w M.st.Warszawa odbywają się za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacji na dyżur letni, który dla rodziców zostanie uruchomiony 19 marca 2019r. o godz. 9.00  pod adresem:  https://warszawa-dyzury.pzo.edu.pl
Na stronach Biura Edukacji zostały opublikowane zasady dotyczące organizacji dyżurów wakacyjnych w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych M.st.Warszawy w 2019r. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z zasadami, harmonogramem i wykazem dyżurujących przedszkoli, które znajdują się w załączniku oraz na stronie Biura Edukacji (link poniżej) i postępowanie zgodnie z wytycznymi.
Jednocześnie informujemy, że zgodnie z wykazem  dyżur wakacyjny w naszym przedszkolu zaplanowano w terminie 1 – 12 lipca 2019r.