DZIECIĘCA AKADEMIA SPORTU

23 października w Przedszkolu nr 340 był dniem wypełnionym zajęciami sportowymi w ramach Dziecięcej Akademii Sportu.  Przedszkolaki z grupy niebieskiej pod czujnym okiem trenera miały okazję zapoznać się z jedną ze sztuk walki jaką jest taekwondo. Poznały kilka podstawowych komend w języku koreańskim  używanych podczas treningów oraz odpowiedniej postawy przy wykonywaniu „kopnięć”. Natomiast dzieci z grupy srebrnej wybrały się do Akademii Wychowania fizycznego by zgłębiać tajniki kickboxingu. Wszystkie zajęcia odbywały się w formie zabawy, w której każdy podopieczny chętnie uczestniczyły.