“Mikołaj Święty rozdaje prezenty”

17 grudnia 2018 roku do Przedszkola nr 340  „Kasztanowego Ludka” zawitał święty Mikołaj. Tak jak obiecał w zeszłym roku nie zapomniał o naszych przedszkolakach. Czekając na jego przyjście dzieci obejrzały występ grupy teatralnej „Mikołaj święty rozdaje prezenty” dowiadując się, kto przynosi prezenty dzieciom w innych krajach. Głośno i z uśmiechem na twarzy dzieci powitały wyczekiwanego gościa. Mikołaj biorąc dzieci na kolana chwilkę z nimi rozmawiał poznając ich najskrytsze marzenia. Wszystkim zostawił takie same prezenty, by nikomu nie sprawić przykrości i obiecał, że jeszcze kiedyś zawita do Przedszkola nr 340. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z wytęsknionym  gościem.