Wycieczka do “Wielkiej Fabryki Elfów” na PGE Narodowy.

W grudniu, wszystkie grupy wybrały się na  wycieczkę na Stadion Narodowy PGE, gdzie czekała na niech “Wielka Fabryka Elfów”. W czasie zabaw z animatorami , dzieci miały za zadanie stworzyć eliksir, który odczaruje Mikołaja, aby wrócił do swojego domu. Aby to uczynić odwiedzili 10 punktów z atrakcjami i rożnymi zadaniami. Były   zabawy z klockami, układanie puzzli, pisanie listów do Mikołaja, gry i zagadki logiczne oraz mnóstwo aktywności ruchowej. Wiele radości sprawiła dzieciom jazda na dmuchanych reniferach, lewitujące piłki i wielkie dmuchane budowle. Ostatnim przystankiem w tej baśniowej krainie było spotkanie z Mikołajem.