Rekrutacja na rok 2020/2021

REKRUTACJA 2020/2021

WAŻNE!!! AKTUALIZACJA!!!

UWAGA!

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia w terminie od 12 do 20 maja br. (do godz. 16) potwierdzają wolę zapisu do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane.

Wolę zapisu można potwierdzić:

• elektronicznie w systemie rekrutacyjnym – po zalogowaniu się na konto kandydata

lub

• przesyłając skan/zdjęcie potwierdzenia woli zapisu na adres mailowy przedszkola do którego dziecko zostało zakwalifikowane.

ADRES MAILOWY PRZEDSZKOLA NR 340 „KASZTANOWEGO LUDKA”: p340@edu.um.warszawa.pl

Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

ZMIANY TERMINÓW REKRUTACJI

nowy_harmonogram_rekrutacji_do_przedszkoli_i_oddzialow_przedszkolnych_w_szkolach_podstawowych_na_rok_szkolny_2020_2021

Do 23 kwietnia przedłużono etap składania wniosków o przyjęcie do przedszkola.

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa
rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów składania wniosków rekrutacyjnych:

• elektronicznie – skan wniosku/zgłoszenia i dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów rekrutacyjnych można wysłać drogą mailową na adres przedszkola p340@edu.um.warszawa.pl

w rekrutacji.

• Dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do przedszkola
    i włożyć do oznakowanego pojemnika w zaklejonej kopercie.

Dokumentacja papierowa powinna zawierać podpisany wniosek i dokumenty  potwierdzające spełnianie kryteriów rekrutacyjnych.

Potwierdzeniem złożenia wniosku będzie mail.

UWAGA:

Wniosek oraz dokumenty potwierdzające kryteria zostaną sprawdzone w ciągu kilku dni.

W przypadku braku dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów – kryterium, które nie zostanie potwierdzone, nie będzie uwzględnione w rekrutacji.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 dostępne są :

•  na stronie Biura Edukacji m. st. Warszawy

Link do strony poniżej:

Prosimy o śledzenie na bieżąco stron.

Dni otwarte w Przedszkolu nr 340 „Kasztanowego Ludka”:
20.02.2020r. w godzinach 9.30-11.30 oraz 15.30-16.30
– 27.02.2020r. w godzinach 9.30-11.30 oraz 15.30-16.30
– 28.02.2020r. w godzinach 9.30-11.30

DNI OTWARTE W BIELAŃSKICH  SZKOŁACH PODSTAWOWYCH

Harmonogram_rekrutacji_do_przedszkoli_i_oddzialow_przedszkolnych_w_szkolach_podstawowych_na_rok_szkolny_2020_2021

Druk deklaracji potwierdzenia kontynuowania wychowania w Przedszkolu nr 340:

deklaracja_o_kontynuowaniu_wychowania_przedszkolnego

UWAGA! HARMONOGRAM PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW REKRUTACYJNYCH ULEGŁ ZMIANIE!!!

PONIŻEJ ZAKTUALIZOWANA TABELA

HARMONOGRAM PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW