Pasowanie na Przedszkolaka 2018

25 października, nasi najmłodsi wychowankowie oficjalnie włączeni do społeczności przedszkolnej. Uroczystość pasowania na przedszkolaka rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności, dając dowód na to jak dużo już potrafią. Były piosenki, wierszyki, tańce. Po części artystycznej nastąpiło ślubowanie dzieci i ich rodziców. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka. Na pamiątkę wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom, książki oraz koszulkę z logo naszego przedszkola.