Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

W miesiącu wrześniu w Przedszkolu nr 340 obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ten szczególny dzień rozpoczął się uroczystym porankiem edukacyjnym, podczas którego odbył się konkurs na prawdziwego przedszkolaka. Każde dziecko  udowodniło, że potrafi zaśpiewać piosenkę, powiedzieć wiersz, a nawet pięknie zatańczyć.  Na wszystkich dzielnych przedszkolaków czekała wyjątkowa nagroda. Podczas zabaw na świeżym powietrzu dzieci, w ramach projektu pt. ,,Drzewo niepodległości, pokoju i radości” organizowanego przez Warszawski Oddział OMEP, udekorowały drzewka kolorowymi  motylami, i radośnie oddały się zabawom sportowym.  W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło wrażeń, uśmiechów i słońca.