Konkurs fotograficzny “Moje ulubione miejsce w Warszawie”

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

DLA DZIECI I ICH RODZICÓW

„Moje ulubione miejsce w Warszawie”

1. Celem konkursu jest:
  • zwrócenie uwagi na wartości związane ze znajomością ważnych miejsc w Warszawie;
  • stwarzanie okazji sprzyjających zdobywaniu wiedzy o Warszawie;
  • rozwijanie zainteresowań fotograficznych wśród dzieci z pomocą rodziców;
  • zachęcanie do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
  1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 6 lat wraz z Rodzicami.
  2. Termin składania prac:
  • Zdjęcia należy dostarczyć do Przedszkola nr 340 „Kasztanowego Ludka” do dnia 31 maja 2019 r.
  1. Warunki uczestnictwa w konkursie:
  • Zdjęcie w ilości 1 szt. w dowolnym formacie, przedstawiające wybrane miejsce w Warszawie.
  • Do zdjęcia umieszczonego w kopercie należy dołączyć metryczkę z imieniem i nazwiskiem autora, wiekiem dziecka oraz grupą, imieniem i nazwiskiem Rodzica.
  1. Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni i wyróżnieni.
  2. Po zakończonym konkursie prace stają się własnością organizatora.
  • Wszystkie prace zostaną wyeksponowane na wystawie w Przedszkolu nr 340 „Kasztanowego Ludka”, a zdjęcia galerii zostaną umieszczone na stronie internetowej przedszkola.
  • Finałowa wystawa prac konkursowych odbędzie się w dniach 3 – 5 czerwca 2019r.

Osoby odpowiedzialne za konkurs:   Sylwia Orłowska, Edyta Friedrich, Sylwia Wirowska.

Zachęcamy do udziału w rodzinnym konkursie fotograficznym!!!