Adaptacja maluchów

Wrzesień to dla dzieci z Przedszkola nr 340 bardzo ważny czas, w szczególności dla maluchów, ponieważ to początek ich przygody z przedszkolem. Dzieci znają się już coraz lepiej i starają się zwracać do siebie po imieniu. Uwielbiają zabawy w kącikach zainteresowań oraz w ogrodzie przedszkolnym. Przedszkolaki uczą się samodzielności w szatni oraz przy stole. Z różnych źródeł zdobywają wiadomości o otaczającym świecie. Z niecierpliwością czekają na jeden z ważniejszych dni w życiu przedszkolaka – UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA, do której rozpoczęły się już przygotowania.