Grupy przedszkolne

GRUPA CZERWONA

Jesteśmy grupą dzieci 4 i 5-letnich. Każdego dnia odkrywamy nasze  przedszkole, do którego przychodzimy z wielką radością. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Podczas zajęć uczymy się wierszy, piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i lepimy. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. Uwielbiamy wycieczki, na których jeszcze bardziej integrujemy sie z kolegami i naszymi Paniami. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając bajek lub muzyki.

GRUPA POMARAŃCZOWA

Cześć tu grupa „Pomarańczowa” jesteśmy już 5 i 6- latkami. Nasza grupa liczy 29 przedszkolaków, wśród nas jest 15 dziewczynek i 14 chłopców. To już nasz trzeci rok edukacji przedszkolnej , dlatego też jak przystało na najstarszą grupę w przedszkolu chcemy stanowić przykład dla młodszych przedszkolaków. Jesteśmy samodzielni, koleżeńscy, kulturalni, miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali ale najbardziej lubimy przebywać w ogrodzie gdzie możemy rozładować pokłady naszej energii. Podczas codziennych wyzwań pomagają nam Panie: Magdalena Swornik, Paulina Redlicka i Agnieszka Poździk.

GRUPA ŻÓŁTA

Grupa żółta to wesołe, ciekawe świata trzylatki, które w roku szkolnym 2018/2019 rozpoczynają przygodę z przedszkolem. Pod opieką pań: Katarzyny Barszczowskiej, Katarzyny Kłosowskiej, Beaty Tryler i Agnieszki Kruszewskiej będą spędzać czas na zabawie, dzięki której zdobędą nową  wiedzę i umiejętności. W naszej  grupie nie zabraknie twórczych działań rozwijających dziecięce zainteresowania, zabaw przy muzyce, spacerów czy uwielbianych zabaw w ogródku przedszkolnym.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

Serdecznie zapraszamy rodziców grupy żółtej na spotkania z nauczycielami w następujących terminach:

  • 29 listopada (czwartek) godz. 17:00 – zebranie z rodzicami;
  • 7 lutego – podsumowanie pierwszego semestru.
  • 9 maja – zebranie grupowe.
  • Rozmowy indywidualne – trzeci czwartek miesiąca (począwszy od października)*

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań  i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.

GRUPA ZIELONA

Grupa ,,Zielona” to grupa 4-latków. Z dziećmi pracuje mgr Joanna Iwańczuk,  mgr Sylwia Orłowska i Pani Agnieszka Reczko.
Jesteśmy grupą, która lubi wesołe zabawy w sali i w ogrodzie przedszkolnym. Wszystkie nasze działania rozwijają samodzielność, wpływają na rozwój naszych wszechstronnych zainteresowań. Lubimy wykonywać prace plastyczne, opowiadać o naszych przygodach oraz śpiewać piosenki. Grupa „Zielona”,  to bardzo zgrany team złożony nie tylko z przedszkolaków, ale i ich bardzo zaangażowanych w życie przedszkola Rodziców.

GRUPA NIEBIESKA

Cześć tu grupa „Niebieska”. Jesteśmy wesołymi 5-latkami. Bardzo lubimy wspólnie bawić się z naszymi paniami Sylwią, Magdą i Anią.  Spędzany czas w przedszkolu poświęcamy na zabawy plastyczne, śpiew, grę na instrumentach i na wznoszenie ciekawych budowli z klocków. Podczas codziennych zajęć zdobywamy nowe wiadomości i rozwijamy swoje umiejętności. Jesteśmy radośni, pomocni i bardzo żywi, ale przecież 5 – latki tak już mają 🙂

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

LP.

DATA SPOTKANIA TEMAT/

PRZEDMIOT SPOTKANIA

1 12 września 2018r.

Godz. 17:00 (środa)

Zebranie organizacyjne:
ogólne i grupowe.
2 22 listopad 2018r. Godzina 17:00 (czwartek) Zebranie grupowe – sprawy bieżące.
3 /do ustalenia/ Zajęcia otwarte z rodzicami  o tematyce Świątecznej
4 24 styczeń 2019 Uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka.
5

31 styczeń 2019 r.

Godz. 17:00 ( czwartek )

Podsumowanie pierwszego semestru roku szkolnego 2018/2019
6 30 maj 2019r.

Godz.17:00 ( czwartek )

Podsumowanie drugiego semestru roku szkolnego 2018/2019
7 /do ustalenia/ Piknik rodzinny,/

Występy z okazji:
Dnia Matki i Dnia Ojca

8 W każdy trzeci czwartek miesiąca. Spotkania indywidualne.

GRUPA FIOLETOWA

Jesteśmy grupą dzieci 3-letnich.  Dopiero się poznajemy, ale już wspaniale spędzamy tu razem czas. Jesteśmy bardzo odważni i małymi krokami zaczynamy tworzyć wspaniałą grupę. Bardzo lubimy zabawy ruchowe w sali i w ogrodzie.  Chętnie malujemy, rysujemy i śpiewamy. Lubimy uczyć się nowych rzeczy, bo chcemy być  coraz bardziej samodzielnymi przedszkolakami, przed którymi świat stanie otworem.  Pomogą nam w tym nasze panie: Edyta Friedrich, Urszula Mirowska oraz Jolanta Klepacka.

HARMONOGRAM SPOTKAŃ

Serdecznie zapraszamy rodziców grupy fioletowej na spotkania z nauczycielami w następujących terminach:

  • 29 listopada (czwartek) godz. 17:00 – zebranie z rodzicami;
  • 7 lutego – podsumowanie pierwszego semestru.
  • 9 maja – zebranie grupowe.
  • Rozmowy indywidualne – trzeci czwartek miesiąca (począwszy od października)*

* w uzasadnionych przypadkach terminy zebrań  i rozmów indywidualnych mogą ulec zmianie.