GOŚCIE W GRUPIE NIEBIESKIEJ

W grupie niebieskiej kasztanowych ludków marzec rozpoczął się spotkaniami z rodzicami, którzy prezentowali swoje ciekawe zawody. I tak  5 marca, dzieci miały przyjemność gościć strażniczkę więzienną. Mimo iż, dany zawód nie należy do tematyki bliskiej przedszkolakom, mama Leona potrafiła na tyle zaciekawić dzieci, że nie nadążała z odpowiedziami na wszystkie pytania. Natomiast 6 marca, do pięciolatków zawitała mama Tomka. Pani Aleksandra jest farmaceutką. Podczas spotkania z dziećmi opowiedziała różne ciekawostki na temat swojej profesji. Przedszkolaki kolejny raz zadziwiły swoja pomysłowością  i masą pytań do naszego eksperta.