Gość w grupie niebieskiej-co to są implanty kości?

11 stycznia do dzieci z grupy niebieskiej Przedszkola nr 340 przybył tajemnicy gość-tata Franka. Podczas spotkania przedszkolaki mogły się dowiedzieć na czym polega praca zaproszonego gościa. Pan Adam asystuje podczas skomplikowanych operacji kończyn i doradza jakiego rodzaju implant zastosować, żeby naprawić złamaną lub uszkodzoną w inny sposób kość. Dzieci z zaciekawieniem przyglądały się rekwizytom przyniesionym przez gościa. W trakcie tej wyjątkowej lekcji starszaki mogły samodzielnie dobrać jaki implant pasuje do konkretnego modelu kości. Na koniec pan Adam przekazał prezent dla całej grupy- model układu kostnego nogi oraz ręki.