Gala wręczenia Nagrody Wychowawczej J. Korczaka.

24 października, reprezentacja Przedszkola nr 340  na czele z Panią dyrektor wzięła udział w uroczystej gali wręczenia Nagrody Wychowawczej J. Korczaka. Nasze przedszkole zostało zakwalifikowane do grona finalistów.  Tematem przewodnim gali była idea wychowawcza Janusza Korczaka oraz twórczość wybitnej pisarki Astrid Lindgren, która w tym roku obchodziłaby 111 rocznicę urodzin. Gośćmi honorowymi uroczystości były panie: Annika Lindgren – wnuczka pisarki oraz Edyta Jungowska aktorka teatralna, filmowa, telewizyjna oraz wydawca najważniejszych dzieł szwedzkiej pisarki.